Четвер, 23.09.2021, 05:04                                                                                              Гість | Група "Гості" RSS
ГОЛОВНЕ МЕНЮ САЙТУ

МІНІ-ЧАТ

Гості  OLINE
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

                
      Емблема клубу             Як варіант емблеми клубу
     2012 - т.ч.                                         
 
 
                                         
   Історія клубу бере своє коріння ще з 60-х років ХХ ст. коли була створена футбольна команда "Алмаз" Романівського склозаводу. Назва "Алмаз" пов'язана зі скляним виробництвом, томущо при художній обробці виробів зі склокришталю використовувались алмазні круги для вирізблення візерунків, тобіш нанесення алмазної грані на скловироби - чарки, бокали, графини, вази та ін. Точна причина вибору такої назви невідома.  
 
       
 
         
 
 
    Романівський склозавод мав свій стадіон, бо про здоров'я робітників у ті часи дбали. Тому заводський стадіон відігравав велике значення в здоровому способі життя, як робітників так і місцевої молоді та дітей. 
  До стадіону входили - футбольне поле з глядацькими лавами, баскетбольний та волейбольний майданчики.
  У довоєнний час і до поч. 60-х років минулого століття на місці заводського стадіону розташовувася торфозбергіаючий майданчик, так як раніше скловарні печі заводу працювали на твердому паливі а вже пізніше завод перейшов на рідке паливо - гас. І таким чином коли територія звільнилась на місці цього майданчика було створено заводський стадіон.
 
 
     На прикінці 80-х рр. навколо території стадіону були прориті осушувальні канали, томущо розташований заводський стадіон у пониззі  між вулицями Заводською, Жовтневою та нині новою вулицею Промисловою. Раніше цю частину мікрорайону називали "Долина".  
    Але в 1990 році було реконструйовано центральний стадіон Романова. Де вже були зроблені - футбольне поле, 8-м бігових доріжок зі спецпокриттям, глядацькі трибуни, адмінприміщення та ін. Що й стало причиною припинення робіт по переоблаштуванню спортивного майданчика заводського стадіону. З часом зникли футбольні ворота, лавки навколо поля, розібрано огорожу та інше так бо мовити майно. І як завжди лишилися тільки спогади, що раніше тут був стадіон.
 
Розташування стадіону 
(фрагмент плану  смт РОМАНІВ)
 
    Хоча в середині 90-х рр. завдяки керівництву Романівського склозаводу територію стадіону було первинного підготовлено до облаштування футбольного поля але... в силу причин роботи до кінця не були зроблені. Команда "Алмаз" фактично припинила своє існування томущо на новому стадіоні свої матчі проводила команда ФК "ЗОРЯ", якою до кінця 2001 року опікувався все той же Романівський склозавод
 
    
СЬОГОДЕННЯ...
    Нині з початку 2012 року стараннями ентузіастів та патріотів Романова йде відродження ще одного стадіону в селищі (колишній стадіон Романівського склозаводу) та створення на його базі спортивного клубу з  таких видів спорту, як футбол, мініфутбол, волейбол, легка атлетика, лижний спорт та ін. Для цього на території стадіону передбачається облаштування футбольного поля (розміром 105х68 м.) з лавами для глядачів, міні-футбольний, баскетбольно-волейбольний та гімнастичний майданчики і невелике адмінприміщення. 
    Підїздна дорога до стадіону є з вулиці Промислової та необлаштований під'їзд з вул. Заводської. Поблизу є водогінна мережа.
   Стадіон виконуватиме спортивно-оздоровчі функції в мікрорайоні та й в селищі вцілому і сприятиме залучанню дітей та молоді до здорового способу життя. 
  Станом на 25.05.2015 р. територію майбутнього стадіону продисковано, далі планується обробіток грунту ротором та пізніше боронування і вирівнювання площі під велике футбольне поле. 
  Всі роботи виконуються завдяки зацікавленим людям а саме  голові Романівської РДА Олексію Григоровичу Капінусу та ін. 
  
 
   ПРИЙМАЮТЬСЯ БУДЬ-ЯКІ СПОНСОРСЬКІ ДОПОМОГИ!!!          
    
 
 
Вхід на сайт

Випадкові фото

Пошук


Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

ОПИТУВАННЯ
Оцініть сайт СК "Алмаз"
Всього відповідей: 77