П`ятниця, 19.04.2024, 07:05                                                                                              Гість | Група "Гості" RSS

Головна » Статті » NEWs » Новини

Вихованці СК «АЛМАЗ.РОМАНІВ» взяли участь у «НОВОРІЧНИХ СТАРТАХ»

22-23 грудня 2015 року у місті Житомир відбулися «НОВОРІЧНІ СТАРТИ» з легкої атлетики. Змагання відбувалися  у манежі на стадіоні «Полісся». Команда СК «Алмаз Романів тренера Романчука Олександра Михайловича  вперше дебютувала. Команду СК «Алмаз .Романів» представляли Карнажицький Олег , Дзиганчук Оксана, Буданевич Антон  та Петрик Олександр. Оксанка показала гарні результати на змаганнях у дистанції  60 м.,Олег  у дистанції 300 м. Антон виборов 4-те місце у дистанції 200 м.,а Сашко потрапив у трійку призерів,виборовши ТРЕТЄ МІСЦЕ у дистанції 200 м..Варто відмітити,що ці маленькі спортсмени Спортивного клубу «Алмаз Романів» вперше брали участь у обласних змаганнях з легкої атлетики і є учнями різних шкіл-Ольшанської ЗОШ І-ІІ ст. та Романівської гімназії . Ці спортсмени є гордістю нашого Романівського району,і я впевнений що вони в найближчому майбутньому  будуть чемпіонами України з легкої атлетики.